Niepokojące zachowanie u 16-miesięcznego dziecka

Witam jestem mama 16-miesiecznego dziecka, zauwarzylam bardzo nie pokojace objawy,tnz gdy wezme go na rece to wogole nie chce na mnie patrzyc,szybko odwraca glowe w druga stone,a jak jest w lozeczku to podskajuje,i trzeba troche czasu ze zaczol sie bawic,ale niestety ta jego zabawa trwa tylko chwile,a kiedy chodzi to czly czas ma glowe spuszczona i na nikogo w otoczeniu nie zwraca uwagi.Czekam na szybka odp.

Witam

Opisane zachowanie dziecka jest lakoniczne i nie pozwala na ustalenie jakiegokolwiek sposobu postępowania poza koniecznością wizyty u specjalisty neurologa dziecięcego,który zbierz dokładnie wywiad i zbada dziecko
Wart nagrać telefonem opisywane przez Panią niepokojące zachowanie.Ułatwi to lekarzowi podjecie ewentualnych kroków diagnostycznych.

Pozdrawiam ciepło

warto skonsultowac się z lekarzem lub psychologiem, którzy po obejrzeniu i zbadaniu dziecka będą mogli udzielić więcej informacji.Pozdrawiam