Niepokojące zapisy w wyniku rezonansu głowy bez kontrastu
Witam odebrałam wyniki rezonansu głowy bez kontrastu niepokoją mnie dwa zapisy o czym mogą świadczyć 1. W obu hipokampach dyskretne poszerzone przestrzenie VR. W istocie białej poniżej rogu czołowego lewej komory bocznej nie można wykluczyć obecności kilku drobnych niespecygicznych ognisk n-pochodnych 2. W lokalizacji migdalka gardlowego pogrubienie tkanki miękkiej do 10 mm. Na granicy badania drobne zgrub8rnia błony śluzowej w zatoka h szczekpwych

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Proszę udać się z opisem do lekarza kierującego na badanie. Należy wynik interpretować w całości, po znajomości stanu klinicznego Pacjentka.