Niepokojące zmiany na języku - co może być przyczyną?

Witam, Mam 20 lat i dziś zauważyłam coś dziwnego. Otóż od kilku dni mój język jest taki jak się poparzymy. Chodzi mi o takie dziwne uczucie (jakby chropowate). Dziś zobaczyłam w lustrze, że język jest bardzo ciemno czerwony, a właściwie siny, po bokach i z przodu ma gęsty nieschodzacy brązowy nalot, a przy podstawie języka jest dużo takich bąbli, ale twardych, które nie bolą. Tylko na środku język nie ma tego nalotu. Dodam, że niestety palę papierosy, ale nie spożywam alkoholu. Od 4 miesięcy zażywam fluoksetynę i xanax.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Gdyby dolegliwości się nasilały to radziłbym kontrolę u dermatologa. Pozdrawiam.