Nieprawidłowe przyjmowanie luteiny na wywołanie miesiączki

Jestem strasznie roztrzepana, a przez ostatnie problemy które się nadarzały, może jeszcze bardziej... Lekarz zapisał mi branie luteiny na wywołanie miesiączki. Pomyliłam się przy braniu zamiast ssać - połykałam. Zostało mi już tylko parę tabletek. Czy okres będzie opóźniony, czy lek w ogóle nie podziała?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie działanie może nie mieć wpływu na wystąpienie miesiączki. Należy liczyć się jednak z pewnym opóźnieniem.