Nieprawidłowe wyniki krwi - czy to może być białaczka?

Dzień dobry,od września borykam się z nieprawidłowymi wynikami krwi cały czas mam leukocytozę wahającą się od 12 do 16 tys obecnie crp 19 Ob 24 poza tym Neutrofile podwyższone do 9 ,obniżone Pct-0,36,i MCHC -32 nie mam oznacza infekcji ,mam wszystkie zdrowe zęby,wyniki tarczycy też ok , prześwietlenie płuc ok ,w USG powiększona wątroba i reszta ok wizytę u hematologa mam dopiero za miesiąc ,z objawów klinicznych jestem tylko osłabiona,w sumie nie wiem czy osłabiona ale cały czas chce mi się spać ,i mam napadowy kaszel z uczuciem ucisku w klatce piersiowej ale tylko rano przez kwadrans do tego przy tym napadzie nie mogę nabrać powietrza .Dlaczego moje wyniki są ciągle nie takie jakie powinny być?Lekarz rodzinny zasugerowal białaczkę czy jest to możliwe?dziękuję za odpowiedzi

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby ostatecznie wykluczyć białaczkę należy wykonać biopsje szpiku.. Proszę poczekać na konsultacje hematologiczną. Pozdrawiam.