Nieprawidłowy rozwój ciąży i wysoki poziom beta-HCG a nadzieja na podtrzymanie

witam. ostatnia miesiaczke mialam 12.01.2014.wedlug obliczen jestem w 7 tyg ciazy. wczoraj dostalam krwawienia i wyladowalam w szpitalu. lekarz stwierdzil ze ciaza nie rozwija sie prawidlowo CRL 3,4mm, GS 26,7 YS 4,4mm nie slychac tez serduszka. ciaza umiejscowiona prawidlowo. powiedzial ze to poronienie zatrzymane i ze pewnie konieczny bedzie zabieg. zlecil badanie beta HTG na ktorym wyszlo 36059, powiedzial ze jest b. wysokie i mam czekac-dostalam leki na podtrzymanie. czy jest jeszcze nadzieja

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mam możliwości powiedzieć iż nie ma szans na powodzenie, jednak w tej sytuacji konieczne jest intensywne monitorowanie ciąży.