Nieprzyjemne odczucia podczas masażu okolic intymnych

Kiedy mój chłopak robił mi masaż okolic intymnych było bardzo przyjemnie. Jednak po jakimś czasie zaczęło się nieprzyjemne uczycie. Jestem dziewicą więc może to jest przyczyna. Proszę o poradę.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem co dokładnie oznacza dla Pani określenie - nieprzyjemne. Czy to ból, dyskomfort itp?? Najprawdopodobniej jest to jednak problem leżący w psychice. Warto odstąpić na jakiś czas od takich praktyk. Pomocna może być także rozmowa z partnerem.