Nieprzyjemny posmak w ustach

mam nieprzyjemny posmak w ustach. szczególnie gdy przejade jezykiem p leczonyc zebach niedawno. Dlaczego?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nieprzyjemnej woni z ust można skutecznie zapobiec, przestrzegając regularnej higieny jamy ustnej – myjąc zęby dwa razy dziennie i codziennie je nitkując. Równie istotne w zapobieganiu nieprzyjemnej woni z ust jest picie dużej ilości wody. Utrzymywanie wilgoci w jamie ustnej pomaga zminimalizować znajdującą się w niej ilość bakterii,
które powodują nieprzyjemny oddech. proszę zapoznać się z materiałami dostępnymi w naszym serwisie. http://portal.abczdrowie.pl/cuchniecie-z-ust