Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 6 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieprzyjemny zapach penisa

witam w czoraj moja dziewczyna wyczula nie mily zapach z penisa tak jak by czula rybe stwierdzila ze mialem stosunek z innom kobietom co wcale nie prawda czym moglo byc spowodowane
ponad rok temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie nieprzyjemny zapach penisa może być spowodowany toczącym się zapaleniem grzybiczym bądź bakteryjnym . Jeżeli zakładmy taką ewentualnošć warto udać się do lekarza rodzinnego by rozwazyc odpowiednie leczenie. Obecnej sytuacji jednak wysoka temperatura i nadmierne pocenie mogą powodować nieprzyjemny zapach genitaliów.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, taki objaw oznacza zakażenie grzybicze lub bakteryjne. Proszę zastosować: 1. clotrimazol na noc przez 10 dni 2. tribiotic na dzień przez 10 dni jeśli objawy nie ustąpią w ciągu tego czasu należy skontaktować się z dermatologiem. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy