Nieprzyjemny zapach skóry okolic odbytu po oddaniu stolca.

Mężczyzna, 27 lat. Problem trwa kilka lat. Po zrobieniu kupki, pomimo że dobrze podetrę się papierem, po prostu śmierdzi ode mnie jak od skunksa:) Zapach gówienka roznosi się dookoła, co jest dla mnie bardzo krępujące, bo z tego powodu staram się unikać ludzi, bo wiem, że to poczują, a jeśli jest ciepło i się spocę, to już szkoda gadać. Po każdej kupce muszę się umyć i wtedy jest okej, no ale przecież jak gdzieś wyjeżdżam lub jadę w gości i mnie tam przyciśnie, to nie mam możliwości, żeby się podmyć. Nic mnie tam nie swędzi i nic się nie wydziela z okolic odbytu, niby wszystko jest okej. Byłem u dermatologa, odradził mi korzystanie z mydła, teraz myję się żelem A***, może i jest tycia, tycia poprawa, ale to nie to. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Zachęcam do stosowania chusteczek nawilżających (takich jak dla niemowląt) do higieny w momencie, kiedy nie może Pan się umyć.

Proszę nie stosować dodatkowych kremów w tej okolicy. Po umyciu skóry mydłem, wystarczy skórę tej okolicy wysuszyć za pomocą papierowego ręcznika.