Nieprzyjemny zapach spod napletka a możliwość wykonania badania

Dobry wieczór . Półtora tygodnia temu spałem z dziewczyną bez zabezpieczenia , której niemiło pachniało z pochwy . Od kilku dni towarzyszy mi podobny zapach z pod napletka , mógłbym powiedzieć , ze taki jak jej tylko mniej intensywny . Co mam zrobic , badać się na choroby weneryczne czy zrobic wymaz z cewki moczowej . mam 26 lat .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją grzybiczą.