Nieprzyjemny zapach z odbytu i gazy

Od dłuższego czasu mam problem, mianowicie nieprzyjemny zapach z odbytu, nasila sie pod wpływem stresu, jest mniej intensywny niz gazy, nie wiem co jest tego przyczyną, dbam o higiene, przywiazuje do tego nawet wiekszą uwage niż inni. Do tego częste gazy które staram się kontrolować.Czytałem że problemem jest zla dieta.Nie wiem do jakiego lekarza pojsc:gastrolog,proktolog? Ostatnio zacząłem tracić na wadze, myśle że to od ciaglego zamartwiania sie, dziekuje za ewent. odpowiedź.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuje wizytę u gastrologa. Rzeczywiście problemem może być nieodpowiednia dieta.