Nieraczkujące 13-miesięczne dziecko

Gdy dziecko ma minione 13 miesięcy i nawet niechce raczkować tylko pełza czy jest sie czym martwić?

Raczkowanie w etapach neurorozwoju może być pominięte.I są dzieci ,które rozwijają się w normie bez tego etapu.
Jeżeli są zastrzeżenie trzeba udać się do lekarza pediatry i on zdecyduje czy istnieje konieczność konsultacji neurologicznej.Warto to zrobić jak najszybciej .

Pozdrawiam ciepło