Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieregularna miesiączka po zażyciu tabletki 72h po

Czy po 8 miesiacach po zazyciu tabletki PO miesiaczka nadal moze byc nieregularna i spoznic sie az o 7 dni w owym 8 miesiacu ?
ponad rok temu

Wyznaczanie dni płodnych

Witam serdecznie,
Zażycie "tabletki po" wiążę się z jednorazowym przyjęciem bardzo dużej dawki hormonów, co niejednokrotnie doprowadza do rozregulowania gospodarki hormonalnej organizmu na wiele miesięcy. W przypadku tak długo trwających zaburzeń wskazana jest jednak wizyta u ginekologa, który jednoznacznie określi przyczynę takiego stanu rzeczy. Pozdrawiam.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy