Nieregularne cykle i poronienie a starania o kolejną ciążę

witam mam nieregularne cykle teraz jeszcze moja miesiączka trwa 2,5 tyg brałam lek belara w lipcu poroniłam ciąża obumarła chciałabym zajść w kolejną ciąże ale boje się że przez te wszystkie komplikacje mi się nie uda albo brak okresu albo wywoływanie luteiną albo branie tabletek i okres trwający przy nich 2,5 tyg czy to wina tych tab. czy są źle dobrane nie wiem proszę o pomoc

Małgorzata Panek

Należałoby wykonać badania poziomu hormonów we krwi. Proszę udać się do lekarza ginekologa-endokrynologa.
Pozdrawiam