Nieregularne miesiączki a tabletki antykoncepcyjne

Witam.Mam 21 lat moim problemem jest nieregularna miesiaczka w zwiazku z tym bralam tabletki ANTYKONCEPCYJNE na wywolanie Okresu ale niestety nie pomogło bo okres miałam tylko przez chwilę i znowu zanikal wiec odstawiłam całkowicie te tabletki bardzo po nich przytyłam.Podczas wizyty u lekarza lekarz powiedział ze będę miała problem zajść w ciążę dlatego kocham się z facetem bez Zabezpieczenia ale ostatnio mam duży apetyt ostry węch często sikam czasami zawroty głowy biegunkę i czasami klucia

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Warto zgłosić się do ginekologa.