Nieregularne miesiączki i plamienia u 20-latki

Witam. Mam okres ale ten okres jest inny, ten okres jest brazowy i gesty z lekka domieszka krwi. Mam miesiaczki nieregularne ale ten okres dostalam 2 dni po tym jak powinnam dostac. Mam dzidiusia 10 miesiecznego. Zadnych lekow nie przyjmuje ani nie biore tabletek antykoncecyjnych. Mam wizyte do ginekologa na 7 grudnia bo chce aby mi przepisal tabletki antykoncepcyjne. Co sie ze mna dzieje? Czy to jest normalne? Jakie sa tego przyczyny?

Magdalena StusiĹska

Przyczyny takiego stanu mogą być różne, najlepiej będzie skonsultować się z ginekologiem w terminie który Pani podała i opisać mu objawy- zleci odpowiednią diagnostykę.