Nieregularne miesiączki, mdłości, zmiana miejsca zamieszkania a ciąża

Dzień dobry. Mam problem. Otóż mam mdłości i jest mi niedobrze, od pewnego czasu mam nieregularne miesiączki. Ostatnio strasznie mnie bolaly piersi i pokazały się żyłki na piersiach, przytyłam i mam wzmożony apetyt. Dadam, że od września zmieniłam miejsce zamieszkania. Dziękuję i pozdrawiam.

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Jeśli miesiączkuje Pani, to raczej nie ma mowy o ciąży. Chyba, że krwawienia są bardzo skąpe. W związku z nudnościami i wymiotami, warto na pewno zrobić test ciążowy. Radzę udać się do lekarza - prawdopodobnie potrzebne będą badania hormonalne. Niewykluczone, że zaburzenia, które Pani opisuje, są związane ze stresem.

Pozdrawiam serdecznie!