Nieregularne miesiączki przy stwierdzonej anemii

witam . mam nie regularny okres , wykryto u mnie anemię . W tym miesiącu spóźnił mi się o 9 dni . Przez 1,5 dnia było tak jak zawsze podczas okresu , póżniej pojawiły się plamienia czerwono - brązowe . dodam że współżyłam kilka dni przed okresem . Co to może oznaczać ? Proszę o szybką odpowiedź . dziękuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub infekcją. Warto jednak wykluczyć wszelkie inne możliwości.