Nieregularne miesiączki u 26-latki

witam mam 26 lat i od poł roku nie mam miesiączki,jestem mamą od 4 lat,nigdy nie miałam reguralnych miesiaczek ale były co 1,5-2 miesiące a teraz od poł roku nic,zrobiłam więc badania hormonalne,prosze o pomoc FSH 4.9 mIU/ml LH 10.9 mIU/ml ESTRADIOL 52.3 pg/ml TESTOSTERON .047 ng/ml TSH 2.27 uIU/ml PROLAKTYNA 12.82 ng/ml jestem umówiona do pani endokrynolog-ginekolog ale musze czekac 2 tygodnie a niecierpliwie sie i niepokoję co się dzieje czy moje wyniki są w porządku ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zakładając iż badanie wykonane było w fazie folikularnej wyniki są prawidłowe.