Nieregularne okresy, tyłozgięcie macicy i jajniki o wyglądzie PCO a bezpłodność

Witam bardzo proszę o poradę moje pytanie dotyczy bezpłodności moje wyniki badań chormonalnego są podwyższone Lh wynosi 24,5, FSH 6,11 prolaktyna 13,9 robione obrazu po okresie okresy nieregularne przez 4lata brałam tabletki anty yaz jeszcze dowiedziałem się że mam ułożona macie w tyłozgieciu i jajniki o wyglądzie Pco bardzo proszę o jakąś porade

Małgorzata Panek

Powinna Pani z wynikami badań udać się do ginekologa-endokrynologa. Skieruje on Panią na niezbędne badania do stwierdzenia, czy ma Pani PCOS.
Pozdrawiam