Nieregularne sypianie i mały apetyt

Od kilku tygodni bardzo nieregularnie sypiam. Jak juz zasne to śpię bardzo niespokojnie i budzę sie co 2 godziny. Ciagle jestem zmęczona i cieżko mi sie zasypia. Jem tez bardzo mało. Zjem 1 kanapkę i juz czuje sie pełna. Wystarczy mi to na kilka godzin. Czego to mogą byc objawy i jakie środki leczenia podjąć?

Witam. Przede wszystkim proszę sobie odpowiedzieć czy nie jest to reakcja na stres i przemęczenie. Być może kilkudniowy odpoczynek przyniesie poprawę samopoczucia. Jeśli to nie pomoże proponuję wykonać podstawowe badania (morfologia, glukoza, TSH) i skonsultować się z lekarzem rodzinnym