Nieregularne zagęszczenia tkankowe w mammografii
Witam mam pytanie odebrałam badanie mamografii w który jest napisane że na granicy kwadratów górnych PL nieregularne zagęszczenia tkankowe o średnicy 12 mm skala Birads 0 co to oznacza ma także wykonać badanie usg proszę o odpowiedz

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Wynik w skali Bi-RADS 0 oznacza, że wymagane są dalsze badania, gdyż zdjęcie jest trudne do oceny. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który skieruje Panią na dalsze badania.