Nieregularny cykl a leki na nerwicę

Kochałem się z moją dziewczyna 5 września z prezerwatywą. Przed końcem wyszedłem, aby nie dokończyć tego w środku. 9 września dostała normalnie okres. Od dłuższego czasu, jakieś 6 miesięcy, kuło ją serce. Poszła do lekarza, zbadał ją i lekarz stwierdził nerwicę. Przepisał jej leki. Teraz powinna dostać okres pomiędzy 4 a 6, a jeszcze nie dostała. Wiem, że ma niereguralny cykl i się stresuje szkołą, bo jest przed maturą, ale mam pytanie: czy leki mają wplyw na okres albo ta nerwica? Proszę pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Nie wiem jakie leki dostała Pana dziewczyna, ale nie sądzę, żeby mogły one spowodować zaburzenia cyklu. Stres natomiast zdecydowanie sprzyja temu. Z drugiej strony jednak, takie nieduże wahania mieszczą się w normie! Proszę się na razie nie denerwować.

Pozdrawiam!