Nieregularny okres i nadżerka a brązowe plamienia

mam 23lata okres mam nieregularny co 14,21,35 dni .niedawno wykryto u mnie nadżerkę 2 stopnia.chciałabym dodać że plamie od stycznia tego roku i nie są to plamienia tylko po stosunku bo też przeradzają się zamiast miesiączki.ostatnią normalną miesiączkę miałam6 lipca reszta była to plamienie zawsze koloru brązowego utrzymuje się kilka dni. proszę o radę
23 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Nieregularne plamienia o różnym nasileniu najprawdopodobniej wynikają z obecności nadżerki. Cykl menstruacyjny powinien uregulować się po wyleczeniu zmiany. Konieczne będzie również wykonanie aktualnego badania cytologicznego. Proszę zgłosić się do ginekologa w celu wybrania optymalnego sposobu leczenia nadżerki.