Nieregularny okres po odstawieniu leku Izotek

odkąd zaczęłam brać izotek okres zaczął być regularny, kiedy przestałam okres dostałam po 31 dniach a teraz miałam dostać 14 października a dziś mamy 18 i nic... co takiego może opóźniać okres?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.