Nieregularny przyrost błony śluzowej w zatoce klinowej ze znacznym zmniejszeniem jej upowietrznienia

witam, mam wyniki TK głowy tak opisane nieregularny przyrost błony śluzowej w zatoce klinowej ze znacznym zmniejszeniem jej upowietrznienia. Pogrubiała błona śluzowa sitowia i lewej zatoki szczękowej. Pogrubiała błona śluzowa z poziomem płynu w prawej zatoce szczękowej,w głowie mi szumi prosze o odpowiedz mam 59 lat

W zależności od objawów klinicznych ewentualne leczenie.Decyzje podejmuje specjalista laryngolog .
Tego typu zmiany wykrywane sa często badanie TK u pacjentów bez jakichkolwiek objawów.
Stad konieczność porady specjalisty .
Pozdrawiam ciepło