Nierówne bicie serca i stres a nerwica

Dzień dobry, od kilkunastu dni budze sie w nocy z bólem gardła i jakby dziwnym smakiem w ustach(kwaśno-gorzki), przy przebudzeniu towarzyszą mi lekkie zimne poty w okolicach i szyi i czuje nierówne bicie serca. Jestem pod wpływem stresu związanego z sytuacja rodzinna, mam 41 lat. Moje pytanie brzmi: czy jest to przejaw jakiejś formy nerwicy czy coś poważniejszego? Pozdrawiam

Witam,
żeby dowiedzieć się czy pani dolegliwości są przejawem nerwicy czy nie należy wykonać badania lekarskie i wykluczyć inne choroby somatyczne. Jeśli po badaniach okaże się że jest to objaw nerwicy to sytuacja też wygląda poważnie. Warto wówczas skonsultować się z psychiatrą, pomyśleć o terapii psychologicznej.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza