Nierówne bicie serca, zmienny nastrój, zdenerwowanie

Mam 19 lat i od roku obserwuje u siebie dziwne objawy. Odczuwam nierowne bicie serca, łatwo się denerwuję, mam zmienny nastrój, łatwo wpadam w furie, krzyczę na innych, mam niestabilny obraz siebie, raz siebie Lubie a raz nienawidzę, boję się odrzucenia i tego ze zostane sama, jestem chorobliwie zazdrosna o innych i chciałabym być najważniejsza. Do tego mam objawy fizjologiczne, ciągle płaczę, wyrywam sobie wlosy, czasem mam wrażenie ze odplywam, czuję jak odłączam od ciała co mi jest?

Witam

Żeby móc odpowiedzieć na pytanie, co Pani jest, proszę udać się do lekarza, który zleci wykonanie odpowiednich badań. Warto również odbyć konsultację psychologiczną.

Pozdrawiam
Katarzyna Binder

Witam, proszę zwrócić się do lekarza psychiatry i psychologa. Aby mieć pełny obraz Pani sytuacji, potrzebna jest dłuższa rozmowa. Obniżony nastrój, rozdrażnienie, niestabilność emocjonalna, uczucie depersonalizacji i derealizacji może mieć związek z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi. Proszę skorzystać z konsultacji, przesyłam link gdzie znajdzie Pani placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl