Nierówne piersi a dobór stanika

Mam problem z moimi piersiami.Są nierówne-lewa pierś ma rozmiar 70B,a prawa 80B-75C.Prawa pierś tez bardziej zwisa niż lewa.Nie mogę nosić biustonoszy z fiszbinami,nie mogę ich dobrać i są dla mnie bardzo niekomfortowe.Noszę od 2 miesięcy stanik sportowy, ale i on już mnie denerwuje. Przy noszeniu biustonoszy obu rodzajów często czuje jakby moja lewa pierś była ciągnięta w dół.Tylko dlaczego to czuje skoro nosze bieliznę,która ją trzyma?Pierś jest dobrze trzymana, a mimo to to czuje. Dlaczego?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Problem jaki Pani zgłasza dotyczy wielu kobiet. Dyskomfort z tym związany należy pokonać najpierw w sobie. Proponuję w pierwszej kolejności dobranie odpowiedniego stroju pod okiem specjalistki w tej dziedzinie w sklepie z bielizną. W przyszłości można pomyśleć o zabiegu poprawiającym wygląd biustu.