Nierówne położenie jąder a wpływ na męskość i jakość spermy

Mój problem polega na jądrach ponieważ prawe jądro leży z przodu mosznej a lewe leży z tyłu, gdy chcę nastawic jądra aby leżały razem jednakowo to zawsze prawe leci na przód blisko penisa a lewe leży z tyłu,ma 20 lat i o 16 lat zacząłem się często masturbowac z wytryskiem, pytania: 1.czy to coś złego że jądra tak leża? 2.czy może to miec wpływa na jakoś spermy i męskosc? 3.czy mam się martwic czy nie? Pytam się bo chce z dziewczyną współżyć i to ze prawe jądro odstaje jest krępujące dla mnie

Lek. Artur Jeliński Urolog

Clowiek nie jste symetryczny ,Wielkosc jader i ich wzjemne polozenie jest cech zmiena ,Jadra naogo nie sa zwiezone symetrcznie ,wyika to rolli jak ma ja odegrac w zyciu.Maturbacja niema wplywu na plodnosc ,,moze miec pan problemy z

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
to nic złego, nie ma to wpływu na męskość i jakość nasienia, nie ma się czym martwić
pozdrawiam