Nierówne wargi sromowe i nieprzyjemny zapach z pochwy u 21-latki

Dzień Dobry ;) Mam duży problem .Że tak powiem mam problemy z cipką.Moje wargi sromowe są nie równe+pomarszczoną mam strasznie jest to obrzydliwe.Ale jest jeszcze coś podejrzewam,że mam grzybice pochwy jednakowszy nie śmierdzi mi z pochwy śledziem,lecz cebulą .. Prosze o pomoc ! :c

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście zgłaszane objawy mogą mieć związek z zapaleniem i infekcją. Warto zgłosić się do lekarza by otrzymać odpowiednie leczenie.