Nierówności obrysu blaszek granicznych w wyniku rezonansu odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa

witam serdecznie odebrałam wynik rezonansu córki , odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa , Nierówności obrysu blaszek granicznych .Lumbalizacja trzonu s1 córka ma 10 lat proszę o pomoc co to oznacza pozdrawiam serdecznie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należałoby zgłosić się do rehabilitanta aby wdrożyć odpowiedni zestaw ćwiczeń korekcyjnych wzmacniających mięśnie przykręgosłupowe.