Nieruchomość lewej gałki ocznej u półtorarocznego dziecka

Moja córka, która ma teraz 1.5 roku występuje u niej od urodzenia nieruchomość lewej gałki ocznej i jest ustawiona na zewnątrz i lekko do góry. Więc żeby lepiej widzieć ustawia głowę więc boję się żeby nie doszło do skrzywienia kręgosłupa. Dodam, że jesteśmy już po jednym zabiegu ale nie udało się ustawić oka na środku żeby poprawić jej widzenie, proszę o pomoc i kontakt do jakiegoś lekarza który miał podobny przypadek i pokieruje co mamy robić dalej?? Co to może być??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurologa.