Nieschodząca opuchlizna po pokrzywce

od 7 tygodni mam pokrzywkę. Robiłam testy skórne, miałam pobieraną krew do sprawdzenia bakterii w organizmie i nic nie wyszło. Pokrzywka występuje teraz praktycznie na całym ciele, puchna mi ręce twarz i nogi nasila sie wieczorami i rano po wstaniu z łóżka. Opuchlizna bardzo boli a po ustapieniu objawów na miejscu plam czerwonych mam plamy przypominające siniaki po uderzeniu. do tego dochodza problemy z wypróżnieniem. Co moge zrobic zeby zlagodzic objawy pokrzywki, jakie badania zrobic

Witam sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego w celu wykonania kompletu badań kontrolnych obejmujących również markery stanu zapalnego i procesów autoimmunologicznych. Niezależnie od tego opieka stałego dermatologa jest wskazana