Nieskuteczne leczenie łuszczycy od 5 lat

Witam, borykam sie z luszczyca od 5 lat, glowne zaognienie znajduje sie na glowie, uzywalem roznych masci: cocois, dermovate, daivobet. Czasami nastepowala poprawa, ale doslownie na kilka dni, potem wszystko wracalo do poprzedniego stanu. Szukam lekarza, skutecznego leku...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma możliwości zalecenia konkretnego leku nie mając możliwości zbadania. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by polecić Panu jeden konkretny lek. Leczenie łuszczycy powinno być bowiem zindywidualizowane. Sugeruję konsultację z lekarzem dermatologiem, który specjalizuje się w leczeniu łuszczycy. Niestety nie napisał Pan w którym rejonie Polski Pan mieszka - trudno zatem doradzić konkretne nazwisko.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Lekarza można odnaleźć przy pomocy naszej wyszukiwarki specjalistów, która dostępna jest na stronie naszego forum. Warto jednak zaznaczyć, że łuszczyca to choroba przewlekła i jej całkowite uleczenie jest w bardzo wielu przypadkach niemożliwe.