Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieskuteczne leczenie łuszczycy od 5 lat

Witam, borykam sie z luszczyca od 5 lat, glowne zaognienie znajduje sie na glowie, uzywalem roznych masci: cocois, dermovate, daivobet. Czasami nastepowala poprawa, ale doslownie na kilka dni, potem wszystko wracalo do poprzedniego stanu. Szukam lekarza, skutecznego leku...
MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu

Leki biologiczne na łuszczycę

Łuszczyca to schorzenie skóry. Kiedy pojawiają się jej objawy, konieczne jest specjalistyczne leczenie. Więcej o lekach na łuszczycę można dowiedzieć się z filmu.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Nie ma możliwości zalecenia konkretnego leku nie mając możliwości zbadania. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by polecić Panu jeden konkretny lek. Leczenie łuszczycy powinno być bowiem zindywidualizowane. Sugeruję konsultację z lekarzem dermatologiem, który specjalizuje się w leczeniu łuszczycy. Niestety nie napisał Pan w którym rejonie Polski Pan mieszka - trudno zatem doradzić konkretne nazwisko.

0
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Lekarza można odnaleźć przy pomocy naszej wyszukiwarki specjalistów, która dostępna jest na stronie naszego forum. Warto jednak zaznaczyć, że łuszczyca to choroba przewlekła i jej całkowite uleczenie jest w bardzo wielu przypadkach niemożliwe.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy