Niesłyszalne bicie serca w 7. tygodniu a mdłości i ból piersi
Witam!Prawdopodobnie jestem w siodmym tygodniu ciąży, zrobiłam usg, widać zarodek, ale nie słychać bicia serca;minęły dwa dni,mam mdłości i dalej bolą mnie piersi, ponadto nie mam żadnych plamień.Czy jest szansa, że ciąża jednak się rozwija?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Milena Lubowicz
71 poziom zaufania
Na podstawie Pani opisu niewiele można powiedzieć, gdyż żeby ocenić czy ciąża rozwija się prawidłowo konieczne jest porównanie kolejnych wyników badań usg, pomocne może być również oznaczenie poziomu BhCG. W okolicy 7 tygodnia tętno powinno się pojawić, myślę, że najlepiej zaczekać do następnego badania usg.
Pozdrawiam