Nieśmiałość oraz brak odwagi i pewności siebie u 19-latki

Jestem nieśmiała mało się odzywam uważają mnie za dziwną osobę a jestem normalna ja mam to od 1 klasy Technikum :(( jest mi źle płacze nie umiem się obronić a nawet brak mi odwagi i pewności siebie :( nie lubię chodzić w poniedziałki bo mam wuefy śmieją się ze mnie mam dość :(( Proszę mi doradzić

Dobrym rozwiązaniem może okazać się terapia psychologiczna która w takich przypadkach daje wymierne i szybko odczuwalne korzyści.