Niespodziewana utrata erekcji

Witam, mam 28 lat. Podczas seksu lub nawet w trakcie masturbacji, kiedy penis jest w pełnym wzwodzie, dochodzi u mnie do dziwnego zjawiska. Nagle wydaje mi się, że osiągnąłem mały, nieplanowany orgazm, z tym że nie mam wytrysku. Zazwyczaj myślałem, że coś mi się zdawało i kontynuowałem, z tym że nagle zaczynałem tracić wzwód. Strasznie krępująca sprawa, bo generalnie ani ja, ani moja partnerka nie wiemy, co się dzieje. Muszę jeszcze dodać, że pomimo tego, że proceder ten nie kończy się wytryskiem, to przez cały stosunek wydostaje mi się z penisa taka lepka maź i to jest pewnie normalne, tylko że przed samym spadkiem erekcji nagle tej mazi robi się jakby więcej. Czy mogę jakoś zmniejszyć ilość tej wydzieliny?
28 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie, istotą Pana problemu nie jest lepka wydzielina (która w mniejszej lub większej ilości występuje u każdego), ale raczej przedwczesny wytrysk. Dobrze byłoby udać się z tym problemem do urologa lub seksuologa.