Niespójność kręgu łuku a uprawianie sportu

Witam serdecznie. Mam 18 lat, wzrost 177 i waga 69. Gram w siatkówkę 8 lat. Bodajże mam niespojnosc kręgu łuku s1 wiem ze to wada i ze trzeba ćwiczyć. Czy mając tą wadę mogę dalej kontynuować grę siatkówki ? Ogólnie to nie czuje bólu kiedy się ruszam, ale skacząc to już tak ( nie cały czas tylko raz tak albo nie ).

Witam. Na pewno taka wada wymaga oceny przez ortopedę (istotne jest jak duża jest zmiana). Nie sądzę żeby uniemożliwiało to grę na poziomie amatorskim.