Niespokojne zachowania po załamaniu nerwowym

Witam, mam 22 lata. Prawie 2 tygodnie temu przydarzyła mi się przykra, która spowodowała moje załamanie nerwowe. Od tamtego czasu prawie nic nie jem, przez pierwsze 3 dni nic nie jadłam, każdego kolejnego bywało różnie, jeśli jadłam to jeden posiłek i to nie do końca. śniadań nie jadam w ogóle, kolacji właściwie też. Nie czuję głodu, a co rano mam luźne stolce i nie mogę się do końca wypróżnić. Budzę się wcześnie, niespokojna, serce mi często przyspiesza. Co zrobić, lekarz, melisa ?

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze, jak najbardziej mają charakter psychosomatyczny i powstawają na tle zaburzeń lękowych. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia, a nie leki. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem). Zachęcam Panią do zapoznania się z podejściem Metasystemowym. Więcej informacji i adresy gabinetów w Krakowie znajdzie Pani na stronie:
www.pocieszka.pl

Polecam również artykuł:

http://psychoterapia.natemat.pl/127565,jak-wybrac-dobrego-psychoterapeute

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej

Witam,proponuje udać się do lekarza,by wykluczyć istnienie chorób. Jednocześnie zachęcam do równoległego skorzystania z pomocy u psychologa,prawdopodobnie Pani problemy mają naturę psychosomatyczna i praca z psychologiem,psychoterapeuta będzie najskuteczniejszym rozwiązaniem.
Pozdrawiam serdecznie
Karolina Sciana