Niespokojny sen niemowlaka

Witam. Mieszkam w UK i tutejsi lekarze są do niczego, taka jest prawda. Urodziłam tutaj synka 3tygodnie temu i mam wiele obaw odnośnie jego zachowania. Maleńki śpi niespokojnie, płacze, ma gwałtowne ruchy jakby się czegoś przestraszył. Do tego ma wysypkę ale tylko na twarzy coś w postaci małych krostek z czerwonymi plamami i łuszczącą sie skórką, lekarze tutaj mówią że to nic takiego. Co mam robić? jestem w kropce, bo bardzo się martwię, nie ufam tutejszym lekarzom.

Trudno oceniać bez badania dziecka.Ale na podstawie opisu nie widzę podstaw do niepokoju.

Warto poczytać o zachowaniach takiego maluszka ,aby zachować potem spokój i się nie

denerwować.Opisywana przez Panią reakcja" przestrachu" może być fizjologicznym obecnym u wszystkich noworodków odruchem Moro.

Życzę radości z narodzin synka