Niespokojny sen w dzień u 2-miesięcznego dziecka

Witam. Moja 2 miesieczna corka od tygodnia ma bardzo niespokojny sen w dzien,przekreca glowa na kazda strone przy tym macha rekami i nogami. Jesli zasnie na chwile budzi sie z placzem lub budzi ja wlasny odruch moro. Chce zaznaczyc ze corka usypia na moim brzuchu i jest odkladana do lozeczka. W nocy tez sie wierci i . pojekuje co ja budzi. Wczesniej nie bylo takiego probemu, zatanawiam sie czy nie dostarczam jej zbyt wielu bodzcow poniewaz mieszkamy w kawalerce non stop jest ruch i lekki halas

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest to wykluczone. Warto jednak pokazać się z Córką u pediarty.