Niesprawiedliwe życie 40-latka cz. 3

Witam,ciag dalszy: TO SZOK PARODII i PARODIA SZOKU i SZOK SZOKU!!! i PARODIA PARODII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przeszlem tez BARDZO OSTRE ZAPALENIE TRZUSTKI !!! Lekarz dawal mi 50 na 50% ze wyjde z tego zywy ? ? Ale jeszcze WEGETUJE !?!? Ale WIEM ze Moje DNI sa Juz POLICZONE !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! BRAK MI CHYBA SLOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Coz MI Pozostalo ? Czekac na SMIERC .

Witam serdecznie, bardzo proszę skontaktować się z lekarzem psychiatrą w Pana okolicy, jeśli nie wie Pan gdzie dokładnie, to nawet proszę pójść do lekarza ogólnego i powiedzieć o samopoczuciu, może skierować do/polecić kogoś dobrego.

Rozumiem, ze czuje się Pan zraniony i skrzywdzony, być może potrzebuje Pan wsparcia, opieki. Zachęcam do konsultacji z psychologiem. Nie tylko będzie mógł udzielić wsparcia, ale także pokierować zmianą, która pozwoli odnaleźć się w tej trudnej rzeczywistości.