Nieswędzące, białe krostki na narządach płciowych

witam, od jakiegos czasu pojawily mi sie biale krostki na narzadach plciowych ? prosze mi powiedziec od czego to moze byc ? nie swedzi mnie ale mam tego juz 2
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety podana wypowiedź jest dość lakoniczna, a dodatkowo na podstawie podanych informacji nie jest możliwa nawet identyfikacja Twojej płci. W zależności zaś od tego czy jesteś kobietą czy też mężczyzną przyczyn takich dolegliwości może być wiele. Część z nich może mieć ponadto charakter fizjologiczny, a część patologiczny. W celu postawienia konkretnego rozpoznania skonsultuj się zatem z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej lub dermatologiem, który przede wszystkim podczas bezpośredniej wizyty oceni zmiany.