Niesymetryczne oczy po operacji zaćmy

Witam. Mam 19 lat i 6 lat temu przeszedłem operacje zaćmy pęczniejącej oka lewego. Lekarze byli zdziwieni, że w tym wieku dopadła mnie zaćma i do dziś nie znają przyczyny jej powstania. Po jakimś czasie od operacji zauważyłem, że lewa górna powieka jest nieco niżej niż prawa i same oko lewe jest większe od oka prawego. Przeszkadza mi to trochę. Jak to można leczyć ? Potrzebna jest operacja czy można to '' naprawić '' jakoś inaczej ? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje !!!

Witam. Jeśli opadniecie górnej powieki jest znaczne i stałe to pomóc może tylko leczenie operacyjne . Proszę się nie martwić jest to leczenie skuteczne.