Niesymetryczne piersi i nerwica

Witam, mam nerwice i byłem tyle razy u lekarza że aż mi wstyd znowu iść. Zauważyłem że mam nie dużo ale jednak lewą pierś większą od prawej. Troche mnie pobolewa ale to raczej objawy somatyczne, tak mi się zdaje. Co z tym zrobić?

O ile ciało człowieka jest symetryczne, to jednak poszczególne jego części mogą sie różnić nieznacznie wielkością czy budową. Jesli nie znajduje Pan nic niepokojącego w budowie klatki piersiowej (np zgrubienie, guzek itp) to najprawdopodobniej różnica jest fizjologiczna. Zachęcam jednak do podjęcia psychoterapii, która pomoże poradzić sobie z przyczynami nerwicy. W przeciwnym wypadku istnieje zagrożenia pojawiania się coraz to nowych lęków i niepokojów o nowe choroby.