Nietrzymanie moczu po porodzie a ćwiczenia mięśni Kegla

Witam.mój problem dotyczy nietrzymania moczu po porodzie. 4mce temu urodziłam drugie dziecko. od razu miałam problemy z popuszczaniem. problem załagodziłam ćwiczeniami mięśni Kegla i jest dużo mniejszy jednak nie znikł całkowicie. Po rozmowie z dwoma lekarzami każdy radził operację od razu wyznaczając datę. byłam zaskoczona tempem podejmowania przez lekarza decyzji. nie miałam robionych żadnych badań i zastanawiam się czy sam tzw wywiad kwalifikuje do operacji.

Lek. Artur Jeliński Urolog

TZw wysilkowe nietrymanie moczu leczy sie operaqcyjnie ,specialych badan poza posiewem ewetulanie cysoskopia sie nie robi .,ale trzba pamietac ze kolejna ciaz moze zniewczyc podjet leczenie ,jezlei niest pani zdecydowan to proponuje dlej cwiczyc ,-mowi sie conajmniej o 6 miesiacach cweiczen jeli to nieweile da to jednak bez abiegu raczej sie nie obedzie