Nietrzymanie moczu u 3-latka

Mój 3-letni syn ma problem z częstym popuszczaniem moczu. Jest odpieluchowany. Zdarza się, że w ciągu godziny posiusia się 3-4 razy jak również, że wytrzymuje 2-3 godziny bez siusiania. Badanie moczu nie wykazało żadnych infekcji i zmian. Co może być przyczyną takiego stanu?
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania

Sadze ze w sprawie wlasnego dziecka powinna zwrocic s ie do lekarza od dziecie byc wiele np niewpelni roziniety uklad nerowy( niemylic z niedrozwojem ) moe bedzie potrzeba neurologa dzieciecego

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty