Nietrzymanie moczu w nocy, agresja i malowanie czarną kredką przez 4-latka

moje dziecko od pewnego momentu moczy się w nocy ,wszystkie rysunki maluje czarną kredką ,najlepsza jego zabawa to zabawa w wypadek samochodowy,podejrzewam ze to może być depresja,synek ma 4 lata ,mamy pełną rodzinę,mam jeszcze córeczkę 2 latka,mąż jak i ja długo pracujemy ,może zbyt wiele czasu nie poświęcamy dzieciom,a ostatnio zmieniliśmy mieszkanie i przedszkole,nie wiem co mam robić,a do tego jeszcze ta jego agresja,bije kolegów w przedszkolu,krzyczy,płacze,awanturuje się

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Witam
Konieczna jest wizyta u psychologa dziecięcego bo widać coś wydarzyło się niepokojącego w życiu dziecka. Zmiana otoczenia również mogła mieć wpływ na zachowanie jednak najlepiej oceni to specjalista rozmawiając z Państwem i dzieckiem. Proszę nie zwlekać.
Pozdrawiam AM